Wyróżniają nas małe grupy 10-12 osobowe, bogata oferta zajęć w ramach opłat podstawowych, indywidualne podejście do każdego dziecka oraz to, że rodzicie są dla nas partnerami. Jest to możliwe, bo jesteśmy małym przedszkolem, w którym z definicji  ważna jest jakość, a nie ilość. Stała kadra (ludzi, którzy tworzyli to miejsce z pasji) gwarantuje ciągłość procesu dydaktczno-wychowawczego.

Mamy to szczęście, że nasze dzieci po zakończeniu edukacji przychodzą do nas i rozmawiają o swoich problemach i osiągnięciach. Zawsze jesteśmy z nimi mimo, że okres przedszkolny się zakończył.

Oferujemy przejrzyste zasady i dużo empatii. Wspomagamy w rozwoju dziecko (wartość nadrzędna), ale także rodziców w procesie wychowawczym. Zawsze mamy czas, aby porozmawiać o problemach i we współpracy ze specjalistami dążyć do ich rozwiązania. Za każdą nieobecność dziecka (zgłoszoną do 8:00) odliczamy stawkę wyżywieniową.

Czesne za pobyt dziecka w Przedszkolu w bieżącym roku wynosi 600,00 zł, za każdy miesiąc pobytu dziecka w Przedszkolu (jeżeli dziecko przebywa w przedszkolu do godz. 14:30 opłata wynosi 450,00 zł). Z tytułu uczęszczania do przedszkola Zaczarowany Ołówek dwójki dzieci (rodzeństwo) czesne ulega obniżeniu o 100 zł.

Opłata za wyżywienie dziecka przedszkolu (stawka żywieniowa) wynosi 14,50 zł dziennie i jest doliczana do czesnego. Jeżeli dziecko przebywa w przedszkolu do godz. 14:30 naliczana stawka żywieniowa wynosi 12,00 zł dziennie.

Czesne przysługuje Przedszkolu od początku miesiąca, w którym dziecko rozpoczęło edukacje w Przedszkolu – do dnia rozwiązania umowy.

Opłata za wyżywienie dziecka w przedszkolu (stawka żywieniowa 14,50 zł lub 12,00 zł) nie będzie naliczana, gdy nieobecność dziecka zostanie zgłoszona SMS-em – tel. 736 618 776 do godziny 8:00 pierwszego dnia nieobecności.